Kotvičník zemní – bylinka lásky

Jak dokáže kotvičník zemní zlepšit váš intimní život a odstranit problémy s nedostatečnou výkonností v posteli? Snad každý český muž touží po tom, být co nejlepší v posteli. Výzkumy ukazují že více než 25 procent mužů ve věku okolo 40 let pravidelně selhává při milování. Průzkumy také ukazují že strach ze selhání způsobuje úzkost více než 50 procentům mužů.

Bylinné afrodiziakum za rozumnou cenu

Přestože statisíce českých mužů trpí nějakou formou erektilní dysfunkce nebo poklesu libida, málokdo se odhodlá svěřit se se svým problémem lékaři. Muži ve věku okolo 40 let začínají trpět nejen nedostatečnou erekcí a poklesem zájmu o sex, ale také potížemi s dosažením vyvrcholení nebo naopak předčasnou ejakulací.

Tyto potíže jsou u většiny mužů způsobeny takzvanou andropauzou, poklesem hladiny testosteronu v těle. Užívání kotvičníku totiž dokáže stimulovat tělo k mnohem vyšší produkci testosteronu, což vám zaručí zvýšenou mužnost. Zvýšení množství testosteronu je užitečné nejen pro muže trpící andropauzou, užívání kotvičníku vylepší milostný život i lidem kterým dosud vše funguje jak má. Zlepšení prožitků a silnější vyvrcholení poskytuje kotvičník zemní nejen mužům, ale i ženám.

Účinky kotvičníku zemního

Zvýšení množství mužských hormonů se hodí i sportovcům, kteří ocení rychlejší a mohutnější nárůst svalů. Jde přitom o léčbu zcela přírodní, bez škodlivých chemických preparátů. To je také důvodem, proč je kotvičník jedním z nejoblíbenějších bylinných preparátů poslední doby.

Čaj z kotvičníku není drahý, na některých eshopech se dá koupit kotvičník zemní levně, okolo 125 Kč za 100 gramové balení. S přítelem si kupujeme čistý kotvičník zemní jako sypaný čaj, a užíváme ho přibližně 2x denně. Výsledky jsou veskrze pozitivní. Mám teď na “to” mnohem větší chuť, a na výkonech mého přítele se to také projevilo velice pozitivně.

Chuť kotvičníku zemního není nijak výrazná, je spíše mdlá, rostlinná. Občas si do kotvičníkového čaje přidám med , nebo pár lístků čerstvé máty, což chuť skvěle vylepší.
Pokud sháníte zdravou, a levnou alternativu k nejrůznějším tabletám a přípravkům na růst mužnosti, je kotvičník zemní jasná volba.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s